Cennik naszych usług


60 zł / arkusz wydawniczy łamanie książki z prostym tekstem – w tej cenie zaproponujemy układ typograficzny, wprowadzimy korekty oraz wyprodukujemy plik PDF do druku.

80 zł / arkusz wydawniczy  łamanie książki z wieloma przypisami, złożoną strukturą rozdziałów, cytowaniami itp. – w tej cenie zaproponujemy układ typograficzny, wprowadzimy korekty oraz wyprodukujemy plik PDF do druku.

100 zł / arkusz wydawniczy łamanie książki z wieloma przypisami, złożoną strukturą rozdziałów, cytowaniami, tabelami, ilustracjami – w tej cenie zaproponujemy układ typograficzny, wprowadzimy korekty oraz wyprodukujemy plik PDF do druku.

W każdym przypadku możemy zaproponować ofertę druku ew. pomóc w rozmowach z wybraną drukarnią.

Podajemy ceny netto za jeden arkusz wydawniczy, przy minimalnej objętości ca. 10 arkuszy wydawniczych. 
Ostateczny koszt składu przedstawimy po dokładnym zapoznaniu się z materiałem.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi książkami z naszego portfolio


Musimy poznać możliwie najwięcej szczegółów aby rzetelnie dokonać wyceny. Zapraszamy do rozmowy/kontaktu. Chętnie także doradzimy, kierując się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i składzie katalogów. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi katalogami z naszego portfolio


Musimy poznać możliwie najwięcej szczegółów aby rzetelnie dokonać wyceny. Zapraszamy do rozmowy/kontaktu. Chętnie także doradzimy, kierując się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i składzie albumów. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi albumami z naszego portfolio


od 25 zł za reprodukcję
 

Podajemy ceny netto za reprodukcję jednego obrazu. Fotografowanie możemy wykonać na miejscu u klienta lub w naszej pracowni.


od 100 zł / konwersja do formatu e-pub/mobi 

Zapraszamy do rozmowy przez skype   lub tel. 601 86 43 67